CKLT ETKİNLİĞİ - 01.12.2010

Gönderen Nilay Altun zaman: Perşembe, Aralık 02, 2010
       BLOGCU ARKADAŞLARIMLA ÇİKOLATA SEPETİ'NİN SAPANCA'DA BULUNAN GÜRAL WELLNESSPARK OTEL VE FABRIKASINDA DÜZENLENEN BİR ETKİNLİĞE KATILDIK. ETKİNLİĞİN GÜZELLĞİNİ ANLATACAK KELİMELER ÇOK AZ. HERŞEY RESİMLERE YANSIDI...SİZLERLE BİRLİKTE OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLU OLDUM.
SEVGİLER...

BURASI ÇİKOLATA SEPETİ EKİBİNİN ÇALIŞTIĞI VE BİZLEREDE AÇTIĞI OTEL İÇERİSİNDE BULUNAN PASTAHANE MUTFAĞI. İÇERİSİ ÇİKOLATA YAPIMI İÇİN DONANIMLI EKİPMANLAR İLE DOLU. MUTFAĞA GİRDİĞİNİZ ZAMAN MÜTHİŞ ÇEKİCİ ÇİKOLATA KOKUSUNUN İÇİNDE BULUYORSUNUZ KENDİNİZİ.

ARKADAŞLARIM İLE ÖĞLEN YEMEĞİMİZİ YERKEN. TABİ ÇİKOLATA SEPETİ BİZİ YİNE ÇOK İYİ BİR ŞEKİLDE AĞIRLADI. VE TABİKİ BUKADAR ÇİKOLATA İÇİNDE OLMASSA OLMAZLARDAN, YEMEKTEN SONRA YEDİĞİMİZ NEFİS BİTTER ÇİKOLATA LEZZETİ İLE YOĞUNLAŞMIŞ PROFİTEROLLERİMİZ.


BUDA BENİM MİNİK AŞÇI ADAYIM. ÇİKOLATA YEMEKTEN VE BİZİ SEYRETMEKTEN YORGUN DÜŞÜNCE ONU MUTFAĞIN BİR KÖŞESİNE OTURTTUK:)

ÇİKOLATA SEPETİ EKİBİNİN BİZLER İÇİN HAZIRLADIĞI ZARİF HEDİYE PAKETLERİ. ÇİKOLATALAR BİZ VE BLOĞUMUZUN İSMİ İLE TEK TEK PAKETLENMİŞ. PAKETİ AÇINCA ÇOK MUTLU OLDUM. TEKRAR HEDİYELER VE BU GÜZEL GÜN İÇİN TEŞEKKÜRLER.

SATIŞ MAĞAZASI AYRI BİR GÜZELLİKTE, İNSANI BÜYÜLEĞEN ÇİKOLATA DÜNYASI... 
ÇİKOLATALAR O KADAR LEZZETLİYDİKİ TADI HALA DAMAĞIMDA... ÜRÜNLER ÇOK KALİTELİ. EN KISA ZAMANDA BU ÜRÜNLERDEN HAZIRLANMIŞ ÇİKOLATALI BİR PASTA YAPIP BLOĞUMDA DA SİZLERLE PAYLAŞAMCAĞIM. ÇİKOLATA SEPETİNİN ÜRÜNLERİNE İNTERNETTENDE ULAŞABİLİRSİNİZ.

3 yorum:

*Meloş* on Aralık 03, 2010 3:55 ÖS dedi ki...

Katıldığın için teşekkür ederiz Nilaycım..

Görüşmek Üzere..

nilay on Aralık 03, 2010 7:39 ÖS dedi ki...

bende teşekkürederim sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum. çok güzel tatlı birgündü:)

Mimosa Café on Aralık 08, 2010 1:06 ÖS dedi ki...

pek keyifli bir etkinlik olmuş, çikolata sevenler bayram etmiş :) afiyet olsun.

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting