PHLIPS AIRFRYER

Gönderen Nilay Altun zaman: Perşembe, Haziran 02, 2011

Dün Yemek Blogeri Arkadaşım Tuğba hanımın evinde konuktuk. Bize Philipsin yeni çıkan müthiş ürünü Airfreyin tanıtımını Sevgili Semen Önen hanım yaptı. Ürün müthiş onun özelliklerini tek tek anlatacam ama üründen önce ben Semen hanımdan bahsetmek istiyorum. Kendisini senelerdir Derya Baykal'ın programlarından tanıyoruz. Oradaki yemeklerinin lezzetini pozitif kişiliği ile harmanlayıp ekranlardan yansıtmasına herzaman hayran olmuşumdur. Bugün kendisi ile tanıştığıma çok memnun oldum. Ekrandan yansıttığı pozitif duygulara ek olarak çok hoş alımlı bir bayan, sempatik, çok güleryüzlü. Birde kameraların insanın nekadar kilolu gösterdiğini Semen Hanım bizlere gerçekten ispat etti hiçde ekranda göründüğü gibi kilolu bir bayan değil. Çok hoş bir fiziği var.
Sizinle Tekrar Görüşmek Umudu İle Sevgili Semen Hanım.... 

Ürünü kullanımı oldukça pratik. Özellikle kısa zamanda pişirme özelliği sayesinde az zamanda çok işler başarabilmeyi sağlıyor. Ama bunun ötesinde benim gönlümü fetheden asıl özelliği SIFIR YAĞ ile pişirme özelliği.İşte bu köfte ve patatesler tamamen yağsız kızardı. Buna rağmen köfteler yumuşacık, patateslerde çıtır çıtırdı. 
     .


Bu muffinlerde köfteden sonra içerisinde köftenin yağı dururken pişirildi. Pişme süresi 15 dakikaydı ve kesinlik hoş olmayan köfte kokusu vs. yoktu
Tuğba hanım bukadar köfte patatesin üzerine bize harika bir sofra hazırlamıştı. Kendisine misafirperverliği ve emeklerinden dolayı çok teşekkürederim.

Ve ben atates kızartmasını tadına doyamaken:))


Teşekkürler Philips bu harika ürün ve zarif hediyelerin için...2 yorum:

YeMeK vAkTi/AyLiN on Haziran 02, 2011 5:01 ÖS dedi ki...

Ah canım ah kahretsin şu açık sözlülüğüm ama internette philips airfryer 'ı 320 Tl ye bulmam mümkünken hediye çeki dünde belirttiğim gibi sadece hepsi buradada geçiyor ve ordaki fiyatı 479 TL:)Aslında hiç gerek yok böyle şeylere ama oluyor malesef...

Ürünü almayı düşünüyorum bende ama sanırım bireaz ucuzlamasını bekleyeceğim :)

Küçük Mucizem on Haziran 04, 2011 10:32 ÖÖ dedi ki...

Nilay harika bir gün geçirmişsin
ürün kesinlikle güzel ama şimdilik almayı düşünmüyorum. eşim görse hiç kaçırmaz ama ben de ucuzlamasını bekleyeceğim.
sofra dediğin gibi harika.

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting