JELİBON ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Gönderen Nilay Altun zaman: Salı, Mayıs 15, 2012
Geçtiğimiz cumartesi kuzucuklarımla birlikde Galatasaray Nevzat Özgörkey Binicilik Tesislerinde bulunan Doru restouranta düzenlenen Jelibon'un Anneler günü etkinliğne davetliydik. Öncelikle etkinliğin yapıldığı mekana hayran kaldık. Doğa ile içiçe yemyeşil bir korulukdan yürüyerek ulaştık. Atları görünce bizim çocukların heyecanını anlatmaya gerek bile yok sanırım:)
Neyse sözü daha fazla uzatmadan resimlerle anlatırsam daha güzel olacak.

Güne nefis bir kahvaltı ile başladık
Ardından biz Anneler, Uzman Pedegogumuz ve Şirket yetkilelri ile sohbet ederken çocuklarda bahçede sihirbazlar, maskotlar eşliğinde doyasıya eğlendiler...

Bizlerede Jelibon ablalar ile birlikde boncukdan harika kolyeler hazırlamışlar
Kuzucuklarımız ile birlikde iki gruba ayrıldık nefis limonatalar ve çilekli pastalar hazırladık

Başka bir etkinlikde tekrar birlikde olmak dileği ile...
Kraft Foods hakkında

Kraft Foods, yiyecek ve içecek alanında faaliyet gösteren dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. Toplamda yaklaşık 150.000 çalışanımızla, 180 adet üretim ve işletme tesisimizle faaliyet göstermekteyiz. 170’in üzerinde ülkede, her gün yüz milyonlarca kez tüketiciler gözde Kraft Foods markalarıyla buluşmaktadır ve 40’tan fazla markamız 100 yılı aşkın bir süredir faaliyettedir. Üstün marka portföyümüz dünya çapında milyonlarca tüketicinin güvenini kazanmıştır. Jelibon, Tofita, First, Falım, Tang, Patos, Milka, Jacobs, Toblerone, Missbon ve Olips gibi markalar, çatımız altında barındırdığımız markalara örnektir.

Yüksek kalitede markalarımızın arkasında güçlü bir çalışan ve organizasyon yapısı bulunmaktadır. Dünyanın en iyi gıda şirketini oluşturmak için sektördeki en iyi insanları, onlar için en doğru gelişim olanağı sağlayan işlerle buluşturuyoruz. Başarımızda önemli bir etken, içinde bulunduğumuz ekonomik, sosyal ve çevresel konumu korumak ve güçlendirmektir. Diğer bir deyişle, yaptığımız her şey içinde bulunduğumuz toplumu yansıtmalıdır. Toplumun bizim rolümüzle ilgili değişen beklentilerini anlamayı ve karşılamayı temin etmek açısından sorumlu bir iş yönetimine bağlıyız.

Kraft Foods’da farkımız, lezzetimizdir.

Bizim için her şey tüketicimizle başlar. Tüketicilerimizi dinler, gözlemler; taleplerini öğreniriz. Bizler de birer tüketici olduğumuz için, onların nelerden keyif aldıklarını ve beklentilerini anlarız. Her zaman lezzetli bir fark yaratacağımıza inanır; şirketimizi, iş ortaklarımızı, toplumumuzu ve dünyamızı geliştirecek yeni fikirler için sürekli çalışırız. Eylemlerin sözden daha etkili olduğunu biliriz. Bu nedenle Kraft Foods’da işimizi sahiplenir, güven vermeyi öncelik olarak benimser, her şeyi açıkça konuşuruz. Açık fikirli ve yapıcı yapımız sayesinde her işimizi sadeleştiririz.

 Aklımızla ve kalbimizle yönetir ve güne lezzet katmaya çalışırız…

 Jelibon

1987 yılında Türkiye’nin ilk ve tek jelli şekeri olarak hayatına başlayan Jelibon, pazara sunulduğundan bu yana liderliğini koruyarak en sevilen şeker markalarından biri oldu. Jelibon, bugün de kendini, çocukları ve gençleri bir araya getirmeye ve böylece birlikte daha güzel eğlenceler yaratmaya adıyor. Ayrıca iletişim çalışmalarına artık anneleri de ekliyor! Çocuklarının şeker ya da şekerleme tüketimi konusunda hassas olduğunu bildiğimiz annelerimize Jelibon’un doğal ve bitki özlü içeriğini duyurmaya başladık:

İçeriğinde yapay renklendirici ve katkı maddesi yerine bitki özlü renklendiriciler barındıran Jelibon, lezzetini de meyve sularından alıyor. Jelibon'da kullanılan renklendiriciler, kurutulmuş bitkilerden “ekstraksiyon” yöntemiyle elde edilen bitkisel özler içeriyor. Örneğin yeşil renkli Jelibon’lar ıspanak ve ısırgan otu ekstraktı; kırmızı renkliler, kırmızı lahana, üzüm, siyah havuç gibi bitkisel kaynaklardan elde edilen özler içeriyor. Sarı renkli Jelibonlar ise zerdeçaldan elde ediliyor. Jelibon çeşitleri arasında yer alan Ayıcık, Minimeyve, Topik, Çilek, Afrika, Tamtam ve HokusPokus ürünlerindeki renklendiriciler bitkisel özlerden oluşurken, Jelibon Kola renklendirici içermiyor.

Jelibon içeriğinde yer alan meyve suları ürünlere konsantre olarak ilave ediliyor. Çilek, elma, ananas, portakal, limon ve ahududu suyu konsantreleriyle Jelibon çok daha lezzetli.

Ürün çeşitliliği ve marka iletişimi üzerine yaptığı yeniliklerle Jelibon, tüm yaş gruplarına “Hep Birlikte Eğlenje” sloganıyla sesleniyor.

 Bu eğlenceli dünyayı ziyaret etmek için www.jelibonya.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 yorum:

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting