BL@GLARDAN SOFRANIZA SEÇMELER

Gönderen Nilay Altun zaman: Pazar, Eylül 23, 2012
Geçen sene eylül ayında Sevgili Eyüp Kemal Sevinç tarafından fikri oluşan ve ardındanda hummalı bir çalışma başlatılan kitabımızın ilk baskısı sonunda gerçekleşti. 42 Özverili blogger arkadışımın 3 er tarifinden oluşan kitabımızın geliri AÇEV'e bağışlanacak. Böyle bir organizasyonda bulunduğum için kendi adıma çok mutlu ve gururluyum. Kitabın fikir babası Sevgili Eyüp Kemal Sevinç'e,  yemeklerimizi sanata çeviren sevgili Nilay Tulum'a, yayınlanması aşamasında emeklerini esirgemeyen sevgili Ebru Atlan'a, yağmur, çamur, iş, güç demeden her daim koşturan çok sevgili blogger arkadaşlarıma, kitabın basımı için gerekli bütçeyi sağlayan sponsorumuz Coca Colaya sonsuz teşekkürler.
Birçok sevdiğiniz blogger arkadaşlarımın tariflerini birarada bulabileceğiniz kitabıbız çok yakında seçkin kitapçıların raflarında yerini alacak. Umarım kitabımızın bol satışları olur ve miniklerimizin eğitimine birazda olsa katkımız olur.
Kitabımızdan birkaç kare, gerisini sizler alıp bakacaksınız:))


2 yorum:

ELİF on Eylül 24, 2012 4:37 ÖS dedi ki...

aklınıza ve yüreğinize sağlık,
takip edip mutlaka alıcam.
sevgiler

nursen aksoy on Eylül 24, 2012 7:35 ÖS dedi ki...

Çok beğendim,süper fikir..Bende olmak isterdim o kitapta..en büyük hayalim kitap..çıksın hemen alıcağım.emeğinize sağlık..

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting