KESKİNOĞLU WORKSHOP

Gönderen Nilay Altun zaman: Çarşamba, Mart 06, 2013
Keskinoğlu ile birlikte MSA 'da Hakan Şen Şefimizin usta anlatımı ile mutfaktayız. Daha öncede katıldığım büyük keyif aldığım İtalyan Mutfağının yemeklerini tekrar yaptık.
Yine çok eğlendik dolu dolu bir gün geçirdik.
Keskinoğlu ürünleri herzaman evimdede güvenle tüketiyorum. Özelliklede yumurtalarının lezzeti hiçbir başka marka ile karşılaştırılamaz.
Yıllardır yumurta ve beyaz et ürünleri ile bildiğimiz Keskinoğlu şimdide Zeytin Yağı ve Zeytin Yağı sabunu ile karşımızda.

Neden Ravika Sabun?         Kaliteli, doğal ve saf ürün gereksiniminde bulunanlar için Ravika saf Zeytinyağı Sabunlarını sunmak ve doğal yaşama katkı sağlamak bizi mutlu kılıyor. Geleneksel yöntemlerle üretilen saf zeytinyağı sabunlarımızda %100 doğal maddeler ve saf zeytinyağı kullanılmıştır. Koku vermek için ise sadece en kaliteli saf esans yağlardan yararlanılmıştır, doğal olmayan parfüm ve yağlar katılmamıştır. Sabunun rengi ve kokusundaki doğallık içeriğindeki doğal maddelerden ve isminin ardındaki asırlık efsaneden gelmektedir. Doğal maddeler dışında hiçbir boya ve sentetik madde kullanılmamıştır. Daha önce saf ve doğal sabun kullanmayanlar, cildine yarattığı farkı kolaylıkla hissedeceklerdir. Çoğu ticari sabun deterjan tabanlı olup cildi kuruturken zeytinyağı tabanlı sabunlar cildin üzerinde nefes almasını ve beslenmesini sağlayan ince bir tabakadır. Hiçbir katkı maddesi içermeyen Ravika Saf Zeytinyağı Sabun’un en önemli ve dikkat çeken özelliği, içeriğindeki doğal ve naturel olması nedeniyle sağlık ve güzellikle özdeşleşen saf zeytinyağı sabunu, en alerjik ciltlerde bile gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Vücut, yüz ve saç için de kullanımı uygundur. 


1 yorum:

Yağmur İpar on Mart 07, 2013 12:35 ÖS dedi ki...

Güzel bir gündü gerçekten. Ürünlerine de bayılıyorum. Hoş bir yazı. Eline sağlık canım! ;-)

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting