7. BLOG YAZARLARI BULUŞMASI

Gönderen Nilay Altun zaman: Salı, Nisan 23, 2013
Geçen hafta cumartesi günü çok sevgili blogger arkadaşlarımla Türk Balon Restourantta güzel bir kahvaltı ile yaza merhaba dedik.
Çok güzel, güneşli bir İstambul sabahında mis gibi deniz kokusu ile çok sevdiğim arkadaşlarımla sohbet paha biçilemez güzellikteydi.
Kahvaltımız çok lezzetliydi hele hele en sevdiğim miss gibi taze Simit Sarayı'nın simitleri tadına tat kattı.
Etkinliği düzenleyen Bloger arkadaşım Senem'in bize bu günün birer hatırası olan hediyelerine teşekkürederim. Paketimde, orkide hareketinin yüz temizleme sütü, Durance'nin hediye çeki, Tavsiye Kanalının şirin melek biblosu, Makarna Lütfen'inde tadımlık makarna paketleri bulunuyordu. Kendilerine hoş armağanları için teşekkürler.
Kahvaltımızın sonunda Algida dondurmaları ile sohbetimize ayrıca bir tat kattı.
Tüm bu organizasyonun ana sponsoru olan Hecka'ya bizlerin biraraya gelmesine vesile olduğu için ayrıca teşekkürederim.Arıca facebookdan taip etmek için: https://www.facebook.com/Hechachef/info
Yemek pişirmenin en lezzetli yolu Hecka döküm tencerelerde. Daha fazla bilgi için linke tıklayınız lütfen.

Ama şunu belirtmeden geçemeyecem bu etkinlikte benim en çok ilgimi çeken Afilli Kitabın bizler için hazırlayacak olduğu tarif kitapları en çok ilgimi ve merakımı çekenler arasındaydı.Bildiğiniz gibi butik pastalar ve kurabiyeler benim asıl iş alanım. bu nedenle kendilerinden tarif kitabı yerine pastalarımdan oluşan bir albüm hazırlamalarını rica ettim. Kitabım 3-4 gün içinde elime ulaştı. Okadar güzel ve kaliteli olmuşki bayıldım.
Kitabımın tasarımın sitede bulunan tasarım bölümünden kendim hazırladım. Çok keyifli ve yapması bir okadar basit. Sonrasındada siparişi ver butonuna basmanız yeterli.
İşte benim kitabım:Bu linkten siteyi incelerseniz daha birçok şey yapabiliyorsunuz. Albümler, kitaplar,..birçok değişik tasarımlar.
www.afillikitap.com
1 yorum:

hatice avcı on Nisan 23, 2013 9:08 ÖS dedi ki...

Belliki çok eylenmişsiniz ne güzel afiyet bal olsun sevgiler:))

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting