GOLD MASTER TANITIM SEMİNERİ

Gönderen Nilay Altun zaman: Çarşamba, Temmuz 10, 2013
Geçtiğimiz günlerde Goldmasterın Beylikdüzün'de bulunan fabrikasına bloger arkadaşlarımla birlikte, aldığımız davet üzerine ziyarete gittik. 40 Yıldır uydu cihazları üretip bu alanda isim yapmış olan Goldmaster markası şimdide elektirikli ve elektiriksiz ev aletleri üretmeye başlamış. 3 Yıldırda bu alandada kendini kanıtlamak için birhayli yol almış.
Ürünlerin çeşitliliği beni oldukça şaşırttı. Özelliklede küçük ev aletlerindeki renklilik göz kamaştırıcıydı. Bence Goldmaster hanımların gönlünü nasıl fethedeceğini biliyor.


Goldmaster Yönetim Kurulu Başkanı Sevgili Sibel Bora Abdik bizlere nasıl markalaştıkları hakkında çok güzel bilgiler verdi. Karşılıklı sohbet havasında geçen seminerimizde benim için en önemli detayın Yönetim Kurulunun başında bir bayan olması ve ürünleri ilk kendisinin deniyor olmasıydı. Bubenim için +++ bir özellikti.

Goldmaster Elektrikli ev aletleri İş Geliştirme Direktörü Sayın Sedat Çulfaz bize Elektirkli ev aletlerinin Büyük marketlerde kolayca bulabileceğimizi ve servis ağının geniş olmasını ve 4000 kadar büyük satış noktası olduğunu anlattı.

Benim için en ilgi çekici başlıklardan biri bize Uzman Diyetisyen Ayşegül Bahardan'ın anlattığı sağlıklı beslenmenin ve zayıf olmanın püf noktaları idi.

Seminerin sonunda Sevgili Şefimiz Filiz Hanımın bizim için hazırladığı sağlıklı bir menüden oluşan büfeden nefis lezzetlerini tattık. Büfe tamda bana hitap ediyordu ellerine sağlık.


Tüm bunların sonundada Goldmaster Showroom'u gezip bu güzel, renkli ve kaliteli ürünleri birarada gördük. 
Bu güzzel davet için Goldmaster'a, bu güzel marka ile tanışmama vesile olduğu için Sevgili Ohannes Kana ve emeği geçen herkeze çok teşekkürederim.1 yorum:

Bademle Buduk on Temmuz 10, 2013 1:48 ÖS dedi ki...

süpermiş ;)

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting