RAMAZAN MUTFAKLARINA SİHİRLİ ELLER DOKUNUYOR

Gönderen Nilay Altun zaman: Perşembe, Temmuz 04, 2013

YARIŞMA KOŞULLARI
GoldMaster tarafından düzenlenen “Ramazan Mutfakları’na Sihirli Eller Dokunuyor” yarışması 9 Temmuz 2013 Salı günü başlayacak olup 7 Ağustos saat 18:00’de bitecektir. GoldMaster, önceden haber vermeksizin, düzenlemiş olduğu tüm yarışmalar için, yarışma kuralları, yarışma tarihi, saati ve süresi, ödülü, katılım koşulları gibi yarışma ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Yarışmaya katılmak için;
·         Yarışmacı, bir hafta boyunca belirledikleri ana yemek ve desorttan (salata veya tatlı) oluşan 2 içerikli menüsünün yapımını gerçekleştirecek ve bunu bloğunda post olarak girecektir. Posta girdikten sonra twitter ve instagram hesaplarından GoldMaster tag’leyerek bizlerle paylaşacaktır.

·         Ramazan ayı boyunca bir yarışmacı, 4 ayrı menü yapacaktır. Buna bağlı olarak toplamda 8 adet yemek üretimi gerçekleştirecektir.

·         Menüler sağlıklı beslenmeye uygun, çabuk pişebilen ve pratik yemekler olmalıdır. Özellikle ağır, yapımı çok zor yemekler yarışma kategorisine girmemektedir.

·         “Ramazan Mutfakları’na Sihirli Eller Dokunuyor”  yarışmasına gönderilen tariflerin başka hiçbir yerde yayınlanmamış ve sunulmamış olması gerekmektedir. Aksi halde 3.kişilere karşı tüm sorumluluk yarışmacıya aittir.

·         Yarışmacının, yapılan menüdeki her yemeğe ait 1 fotoğraftan haftada 2 adet fotoğraf ve kısa yapım tarifini blog sayfasına girmeleri ve twitter, instagram hesaplarından GoldMaster tag’leyerek paylaşmaları gerekmektedir.

·         Ramazan ayı bitince yapılan tüm menüler, görselleri ve postları ile birlikte jüri tarafından değerlendirilip kazanan kişiler seçilecektir.

Seçim Kriterleri
Puanlama'nın 7 temel kriteri olacaktır. Puanlama 7 üzerinden yapılacak. Her bir kritere 7 üzerinden puan verilecek.

Bunlar sıra ile;
1)    Mevsiminde sebze ve meyve kullanımı yoksa alternatifinde kuru kullanması
2)    Baharatların uyumu
3)    Yanındaki garnitür
4)    Yemeğin sosu uyumu
5)    Görsellik (tabağın alanı içindeki)
6)    Uyumluluk


·         Jüri, Jüri Başkanı Celebrity Chef Ayvaz Akbacak, Yemek Bloggerı ve Chef Filiz Çatalkaya Orhan, Uzman Diyetisyen Ayşegül Bahar, Uzman Diyetisyen Özge Kelebek, Hayrettin Peksoy (Beygiad Başkanı), Hande Şarman (Habertürk Köşe Yazarı), Aşkım Kapışmak (Psikolojik Danışman, Yazar), Ece Dorsay (Müzisyen, Yazar, Gurme) ve GoldMaster Genel Müdürü Sinan Bora olmak üzere 9 kişiden oluşmaktadır.

·         Jürinin ortak kararı ile kazananlar belirlendiğinde sosyal medya adreslerimizde duyurusu yapılacaktır.

·         Yarışmanın ödülleri;

• Birinci seçilen yarışmacı 1000 TL hediye çeki kazanacaktır.

• İkinci seçilen yarışmacı 750 TL hediye çeki kazanacaktır.

• Üçüncü seçilen yarışmacı 500 TL hediye çeki ödülünü kazanacaktır. 

·         Hediye çekleri 1 Eylül 2013 - 1 Aralık 2013 tarihleri arasında GoldMaster elektrikli küçük ev aletleri ürünlerinde geçerlidir. Ürünler sadece shop.goldmaster.com.tr adresinden sipariş edilebilecektir.

DAVET :Ohannes Kan (Sosyal Medya Uzmanı)

0 yorum:

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting