MODASOR

Gönderen Nilay Altun zaman: Cuma, Eylül 27, 2013
Kaliteli Ürün Uygun Fiyat Modasor’da

Ülkemizde 2011 yılının Aralık ayından itibaren online satış hizmetini yerine getiren www.modasor.com ülkemizde önemli bir açığın giderilmesi amacıyla hizmetlerine başlamıştır.
Bugün birçok dünya ölçeğinde marka ürün, online satış sitelerinde satışa sunulmaktadır, bunun yanı sıra üretimlerini de satışa sunan bazı markalar, indirimlere gitmekte fakat müşteriler genelde bundan haber kaynaklarındaki yetersizlik nedeni ile haberdar olamamakta idi. Tamamen indirimli ürünlerin satışı gerçekleştiren modasor.com, bugün ülkemizde faaliyet gösteren marka online satış sitelerindeki ürünleri tek bir çatı altında toplayarak yaklaşık olarak on beş binden fazla ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Onlarca online satış sitesinde gezmek ve ürün aramak yerine yalnızca www.modasor.com adresine uğramanız ve hepsi indirimde bulunan ürünleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Yaklaşık üç yıldır bu konuda tecrübe ve birikim sahibi online satış firması olarak her geçen gün gelişme gösteren modasor, müşteri talepleri doğrultusunda hareket etmekte ve kendini sürekli yenilikleri ile pekiştirmektedir.

Seçkin Markalar Büyük İndirim Cazibesi ile Buluşuyor
Modasor, ayakkabıdan eteğe, çantadan kozmetiğe birçok ürün gamının tanıtımını ve satışını gerçekleştirmekte, bu konuda müşteriye yüksek oranda destek olmaktadır.  Şıklığınıza tarz katan ayakkabı çeşitleri, elbisenize uygun etek seçiminizi, t-shirtten abiye kıyafetlere kadar pek çok farklı ürünü sitemizde bulabilirsiniz. İsterseniz bu ürünleri sıralama yapabilir, tüm indirimde bulunan ürünleri tek bir kategoride toplayabilirsiniz. Seçiminize oldukça kolaylık sağlayacak bu uygulama ile zamandan tasarruf ederek kısa sürede tercih edebilir, aynı zamanda ekonomik büyük yarar sağlayabilirsiniz.
Modasor ile aklınıza gelebilecek her türlü giyim ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz, ayrıca kadınların olmazsa olmazı kozmetik ürünlerimizi gönül rahatlığı ile ziyaret edebilir, daha önce indirimde görmediğiniz kozmetik çeşitlerine kolayca ulaşabilir ve hemen siparişini gerçekleştirebilirsiniz.
Modasor, nitelikli ve kaliteli ürün seçimi ve online satış siteleri ürün paylaşımı neticesinde müşterilerine her zaman kalitenin yanı sıra ekonomik fiyat istikrarı çerçevesinde hareket etmeyi görev edinmiş, tüm müşterilerine bu ayrıcalıktan yararlanma fırsatı vermiştir. Bugün ülkemizde örneği olmayan bir çalışma sistemini hayata geçiren modasor, müşteri talep ve isteklerini öncelik olarak görmekte, ileriye dönük tüm çalışmalarında kuruluşundaki heyecanının yanında profesyonel bakışı ile hareket etmektedir.
0 yorum:

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting