Gönderen Nilay Altun zaman: Cumartesi, Ekim 12, 2013


MEDMIO.COM


Tüm dünyada yaygın olarak kullanılmakta olan medmio.com doğru doktoru bulun portalı artık Türkiye'de.
Kaliteli hizmetalayışı ile hizmet veren bu site ile aradığıız tüm alanlarda uzman doktorlar bir tıkla elinizin altında. En etkili seanslar için buradan psikoluğunuz sizi beklemektedir. Diğer kullanıcıların deneyimlerine ve yorumlarına ulaşabilirsiniz.
Ayrıca sitede bulunan en iyi doktorlar sekmesinden de faydalanabilir, tercihinizi bu yöndende yapabilirsiniz.
Doktorlarımızdan 7/24 hizmet alabileceğiniz gibi, profesyonel müşteri hizmetleri kadrosundan en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.
Eğer doktorsanız ve hastalarınızın sizden kusursuz hizmet almasını, herdaim size ulaşabilmesini diliyorsanız medmio.com sizinde adresiniz olmalıdır.
Bir doktorun en ihtiyaç duyduğu hizmet müşteri danışmanı elamanıdır. Bu hizmeti veren tek kusursuz adres medmio.com'dur. Bilgili prefosyonel elemanları sayesinde hastalarınız size kolayca ulaşacak, sizde hastalarınız hakkında önbilgi sahibi olup, randevularınızı düzenleyebileceksiniz. Hastalarınız size 24 saat boyunca ulaşabilmenin rahatlığını ve güvenini yaşayacaklar.
Her insan gibi; zaman zaman zor günler geçirebiliriz ve bu dönemlerde bütün ihtiyacımız iyi bir arkadaşın bizi dinlemesi, anlaması ve yanımızda olup destek vermesi olabilir. Fakat sorunlarımız daha ciddi bir problemden kaynaklandığında arkadaşımızın bizi yargısızca dinleyebilmesi imkansız hale gelebilir. En iyi arkadaşımız bile bu sorunlar karşısında bizi neşelendirmeye yada aynı sorunu tekrar tekrar konuşmamızdan rahatsızlık duymaya başlayabilir. İşin aslı bazen içinde bulunduğumuz ruh halinde kalmamız, ve konuyu yeterince anlayana kadar tekrar tekrar konuşmamız son derece çok önemlidir.
Bir Uzmanla  görüşmeniz size; duygu ve düşüncelerinizden dolayı yargılanmadan güvenli bir ortam içinde problemlerinizi incelemenize imkan sağlar. Bir Pedagog, Psikolog veya Psikiyatrist; sizin veya çocuğunuzun bilinç altınızda yatan sorunlara inebilir ve yaşadığınız bu problemleri neden yaşadığınızı, nasıl değiştirebileceğinizi söyleyebilir ve aşmanız gereken süreçleri geçirmenize destek olur.
Oysa arkadaşlar sadece probleminizi unutmanızı ve geçici olarak kendinizi iyi hissetmenize yardım eder.

Gelelim medmio.com'un çalışma sistemine. Birazda bu siteyi nasıl kullanacağımızdan bahsedelim. Öncelikle medmio.com sekmesini tıklıyorsunuz. Açılan sayfada psikoloji dalında dalında hizmet veren herbiri dalında uzman değerli doktorlarımız karşınıza geliyor. Bulunduğunuz ili seçerek size en yakın doktorlara ulaşıyorsunuz. 
Sizin için uygun doktorlarımızdan istediğiniz seçip hakkında bilgiler alabiliyorsunuz. Tercih ettiğiniz doktorunuzdan randevunuzu alabiliyorsunuz.

0 yorum:

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting