ÇAYIMIZ ŞİMDİ DAHA KEYİFLİ

Gönderen Nilay Altun zaman: Pazar, Kasım 03, 2013


Vazgeçilmezimiz, özellikle kahvaltı sofralarımızın baş tacıdır çay. Çay dostla sohbet aile birliğidir. Bir çok olgu bize çayı hatırlatır. Hava soğuksa içimizi ısıtır, sıcaksa hararetimizi alır. Dışarıda yağan yağmur, bozuk hava hep bize çayı anımsatır. Sokaktan geldiğimizde hadi bir çay demleyelim, ev temizlğimizin ardından bir çay demleyen olsada yorgunluğumu atsam deriz.
Ayrıca çayın birçok faydası olduğuda kanıtlanmıştır.Çay, bağışıklık sistemimizi güçlendirir, etkili bir antitoksidandır, Zihinsel aktivite ve konsatrason gücünü arttırır, kan dolaşımını iyileştirir pıhtılaşmayı azaltır, kalp damar hastalıklarını önler, düzenli olarak şeker eklemesi yapmadan içilen çay diş etlerini korur ve diş çürüklerini önler, bazı araştırmalar siyah çay içilmesinin  ostrojen etkisi nedeni ile insanın güçlü kemiklere sahip olduğunu göstermektedir.
En tercih ettiğimiz demleme yöntemi ile hazırladığımız çayın lezzetine doyum olmaz. Eskiden beri mutfaklarımızın baştacı çaydanlıklarımızı artık rafa kaldırmanın zamanı geldi. Günümüz teknolojisinde çay demlemenin yeni adı artık çay makinaları oldu. Çaydanlıkların tahtına çay makinaları oturdu. Bu yöntem herkez tarafından daha pratik kabul edildi.
Çay keyfinizi katlayacak çay makinesi pratikliği ile artık birçok bayanın tercih sebebi oldu. Üstelik çay makinelerinde demlenen çayın tadına doyum olmuyor.
Çay makineleri pratik dedik. Neden? Çünkü artık aklımız mutfakta kalmıyor. Sohbetlerimiz bölünmüyor. Çay kaynadımı? Taştımı? Yeterince demlendimi? Derdimiz bitti. Biz dostlarla sohbetimize aralıksız devam ederken çay makinemiz çayımızı hazır edip, herdaim sıcak tutuyor.
Peki bir çok marka çay makinesinin içinde hangisini tercih edecez? İşte bununda çözümü iyi.net de. Tüm seçkin çay makinesi markaları bu başlık altında bizler için toplandı. iyi.net'i açarak sizin için en uygun özelliklerde ve en uygun fiyatlarda çay makinelerini bulabileceksiniz. Çay makinemizi seçmekde artık çay demlemek kadar pratik olacak. iyi. net'te istediğiniz çay makinelerinin özelliklerini karşılaştırabilir, kullanıcı yorumlarından faydalanabilirsiniz. Tefal, Phlips, Arzum, Bosh, Arçelik, Beko gibi daha birçok seçkin markayı iyi.net'de bulabilirsiniz.
Beğendiğiniz çay makinelerini başka arkadaşlarınızla paylaşıp onlarında fikirlerini ve tavsiyelerini alabilirsiniz. Yada aklınızda belirlediğiniz modelde çay makinesi olabilir, aramak vakit kaybetmek istemiyorsunuzdur. Bu yöndede bir arama yapabilir ve istediğiniz makineyi alabilirsiniz.
Çay keyfine ara vermek istemiyorsanız, sizde artık klasik yöntemlerden kurtulup pratikliğe adım atmak istiyorsanız, çay keyfinizi katlayacak çay makinesi bulmak istiyorsanız tavsiyem iyi.net. Şimdi kalkıyor ve makinemin düğmesine basıp sıcak bir çay demlemeye gidiyorum. Sohbete beklerim


0 yorum:

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting