ZERAFETİN ADRESİ İNCE TOPUK

Gönderen Nilay Altun zaman: Pazar, Mayıs 04, 2014
Merhaba sevgili blog dostlarım. Bugün haftasonu ve yaklaşan anneler günü dolayısı ile sizlere farklı bir konudan bahsetmek istiyorum. Bilirsiniz bayanların en büyük tutkusu çanta ve ayakkabıdır. En azından benim için öyle:))) Şimdi bir çoğunuzunda evet evet benim içinde öyle dediğini duyar gibiyim.
Eğer kendinizi şımartmak, annelerinize yada sevdiklerinize güzel, şık hediyeler almak isterseniz size www.incetopuk.com adresini ziyaret etmenizi ve birbirinden şık ayakkabı, bot, terlik, sandalet... modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

Sizlere bir tutkunun girişime dönüşme hikayesinide paylaşmak isterim:

Boğaziçi Üniversitesi'nde aynı yıllarda okuyup, yıllarca birbirini tanımadan aynı koridorda koşturan 2 bayanın yolları 1997 yılında yabancı bir firmada kesişir.2011 yılınsunda da kendi şirketlerini kurana kadar ikiside farklı firmalarda marka yönetimi konusunda iş tecrübesi edinirler, her ikiside ayakkabı tutkunudur.
Bu iki arkadaşın hayatında marka yönetmenin gereği olarak renkler, renk kombinasyonları, farklı materyaller, yenilikler, dünyayı takip, araştırma hiç eksik olmadı. Bu özellikleri ayakkabı tutkularınada yansıdı.
Mağazada rengarenk, farklı, dikkat çekici ayakkabılar kolaylıkla bulunamıyor. Oysaki ayakkabıya düşkün her bayan, piyasada olmayan değişik, iddalı kendi zevkini taşıyan bir ayakkabı giymeyi ve o ayakkabıyı hazır bulamassa tasarlatıp, ürettirmeyi hayal eder. "Bu elbisemin altına şöyle bir ayakkabı arıyorum" cümlesi bayanların çoğu tarafından defalarca söylenir durur.

Bu gözlem ve bilgi birikimleri; girişimci bu 2 bayana KENDİ AYAKKABILARINI TASARLAYIP ÜRETTİRME fikrini getirdi. Önce kendi ihtiyaçlarına, zevklerine göre kendilerine ayakkabılar yaptılar, sonrasında ise bunu İŞ FİKRİne dönüştürdüler.

Yaptıkları araştırmalar dünyada "DO IT YOURSELF (KENDİN YAP)" akımının hızlı bir şekilde geliştiğini gösterdi. Diğer bir gelişme ise dünyada ve Türkiyede çok hızlı gelişen e-ticaretti.

Türkiye'de ilk defa internet üzerinden KİŞİYE ÖZEL AYAKKABI tasarlanıp üretilrmesine fırsat veren sitemiz www.incetopuk.com ile; hayalindeki ayakkabıyı bulmakta zorlanan, kendi tarzını yansıtmayı seven, kaliteli ve hakiki deri ayakkabı giymeye önem veren bayanlara kendi tasarladıkları ayakkabiları üretmeye başladık.

www.incetopuk.com'da kişiye özel ayakkabının yanısıra ayakkabı tutkunu olan iki ortağın kendi zevklerini yansıtan ve her sezon yenilenen koleksiyonda yer alıyor. Ayrıca sitede gelinler için  çok özel modeller ve mezuniyet törenleri için birçok alternatif bulmak mümkün. Siteye gelen siparişler 24 saat içinde İstanbul içine, 48 saat içinde Türkiye'nin diğer her yerine ulaştırılabiliyor. İnce Topuk markası Facebookda 400 bini aşan hayran sayısıyla kısa süre içinde ayakkabı tutkunlarının adresi olmaya başladı.

Sizde İnce Topuk markasını Facebookdan bu linki tıklayarak takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/incetopuk

0 yorum:

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting