SILVERLINE ANKASTRE OCAKLARI

Gönderen Nilay Altun zaman: Cuma, Ocak 08, 2016
Merhaba sevgili blog dostlarım.
Bu kez sizlere Silverline Ankastre Ocaklarından bahsetmek istiyorum. Öncelikle Silverline'nın eşsiz tasarım ankastre ocakları mutfağınıza modernlik kattığını belirtmek isterim.

Benim gibi gününün büyük bir bölümü mutfakta geçen bir insan için en önemli unsur ocağın şık görüntüsünün yanı sıra kullanım kolaylığının ve pratikliğinin olmasıdır. Yan yana gözlere konulan tencerelerin birbirleri ile temas ederek birbirlerini gözlerden itelemeleri çok can sıkıcı ve zordur. Ama silverline ankastre ocakların eşsiz tasarımı beni bu zorluklardan kurtardı.
Yemek pişirmek kolaylaştı. Pişirdik taşırdık kirlettik. İşte bütün mesele burada. Ya temizlenmesi? Benim için en önem taşıyan unsur burada. Pişirmek keyifli. Üstelik ben yemek yaparken iki üç tencereyi birarada kullanmayı severim. Yani bir yandan çorbayı pişirmeye koyarken diğer yandan ana yemeğimi ve pilavımıda oturturum diğer gözlere. Dolayısıylada taşırma sıçratma durumumda gayet çok olur. Yamek piştikten tencereler üzerinden alındıktan sonra ohhh ne ala ocak savaş alanı gibi. Böyle durumlarda Silverline ankastre ocaklarının kolay temizlenebilme özelliği benim için bulunmaz bir nimet. Aşındırıcı ovma telleri ve kremleri kullanmaya gerek yok. Tek harekette kolayca silinbilen bir yüzeye sahip. Ayrıca kolay çıkabilen ızgaralarıda bulaşık makinasında rahatça yıkanabilimekte. Bu özelliği sayesindede yemek pişirken duyduğumuz hazzın ardından sıkıntılı bir temizleme süreci yok. Kısa paratik bir temizlikle ocağımız yine pırıl pırıl. Zamanımızı ocak temizlemeye değil yemek pişirmeye ayıralım değilmi ama?
Benim kullanacağım ocağında öyle anlaşılmaz birçok düğmesi ve fonksiyonun olmaması gerekir. Silverline ankastre ocaklarının kullanım kolaylığı tüm ev hanımları ve benim gibi mutfak aşıklarının gönlünü fethedecek.
Silverline ankastre ocakların beğeninize sunulmuş değişik özelliklere ve kullanım rahatlığına sahip birçok modeli var. Sizler mutfağınıza ve zevkinize en uygun olanı nasıl seçeceksiniz bilmiyorum. Çünkü her bir modeli birbirinden güzel ve şık. hangi birine baksam bu benim mutfağıma çok yakışırmış diye içimden geçiriyorum. Tabi işin şakası bir yana her mutfağa uygun kullanım kolaylığı sağlayan bir Silverline ankastre ocak var.
Hatta evinizden çıkmadan internet üzerindeki online satış mağazasındanda dilediğiniz modellere ulaşıp alışverişinizi yapabilirsiniz.
Ben şimdilik burada yazımı noktalayayım ve sizi şık, kullanım rahatlığı sunan Silverline ankastre ocaklarının dünyası ile başbaşa bırakayım.

0 yorum:

 

Nilayın Sihirli Elleri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | web hosting